MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11108011
*
nr 1110 8011
Karmstol
Teak/galon, 1950-tal, Danmark
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:59:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 13:51:21
1
Vinnande bud
22/5 18:42:43
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa galon karmstol norden skandinavien skandinavisk teak teakmöbler trä
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:10
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:03
-
6116 Fåtöljer
2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:17
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:59
-
1036 Karmstol
Rokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:04
-
6082 Karmstolar
1 par + stol, Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:55
*
Karmstol
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8011
Karmstol
Teak/galon, 1950-tal, Danmark
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 13:51:21 | 1 | Vinnande bud |
22/5 18:42:43 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa galon karmstol norden skandinavien skandinavisk teak teakmöbler trä
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:10 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:03 -
6116 Fåtöljer
2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:17
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:59 -
1036 Karmstol
Rokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:04 -
6082 Karmstolar
1 par + stol, Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:55